Andrzej Łepski

Mam na imię Andrzej. Moją Pasją i powołaniem była służba w pożarnictwie, która jest służbą bardzo trudną, wymaga wielu wyrzeczeń, ale każda udana akcja wynagradza ten trud i wysiłek. 30 lat byłem zawodowym strażakiem w Wielkopolsce, od strażaka do D-cy jednostki Rat.-Gaś. PSP w Nowym Tomyślu. Brałem udział w bardzo wielu akcjach ratowniczych od pożaru poznańskiego „Stomilu” po lasy w kuźni Raciborskiej, za co zostałem odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Gra w siatkówkę oraz książki były elementem odprężenia. odreagowania po służbie i tak pozostało do dzisiaj. Z niewidomych przyczyn w mojej lewej nodze pojawił się zator, nie pomogło kulka przeprowadzonych operacji i konieczna była amputacja. Utrata nogi w znacznym stopniu ograniczyła moje życie. Pozwalam sobie zwrócić się o pomoc w sfinansowaniu zakupu protezy, dzięki której będę mógł wrócić do normalnego życia. Koszt wykonania takiej protezy przekracza moje możliwości finansowe.

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na

Ryszard Koper

Ryszard zawsze był aktywnym mężczyzną. Obecnie ma sześćdziesiąt sześć lat. Zawodowo pracował w wojsku, aktualnie jest na zasłużonej emeryturze. Rodzaj wybranej pracy ściśle wynikał z