Andrzej Łepski

Mam na imię Andrzej. Moją Pasją i powołaniem była służba w pożarnictwie, która jest służbą bardzo trudną, wymaga wielu wyrzeczeń, ale każda udana akcja wynagradza ten trud i wysiłek. 30 lat byłem zawodowym strażakiem w Wielkopolsce, od strażaka do D-cy jednostki Rat.-Gaś. PSP w Nowym Tomyślu. Brałem udział w bardzo wielu akcjach ratowniczych od pożaru poznańskiego „Stomilu” po lasy w kuźni Raciborskiej, za co zostałem odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Gra w siatkówkę oraz książki były elementem odprężenia. odreagowania po służbie i tak pozostało do dzisiaj. Z niewidomych przyczyn w mojej lewej nodze pojawił się zator, nie pomogło kulka przeprowadzonych operacji i konieczna była amputacja. Utrata nogi w znacznym stopniu ograniczyła moje życie. Pozwalam sobie zwrócić się o pomoc w sfinansowaniu zakupu protezy, dzięki której będę mógł wrócić do normalnego życia. Koszt wykonania takiej protezy przekracza moje możliwości finansowe.

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami