Skip links

Aleksandra Lebioda

Mama to rezolutna, niezależna kobieta, która już jest na zasłużonej emeryturze. Przez dobrych czterdzieści lat prowadziła bufet w Polarze. Uwielbia gotować, a szczególnie kocha piec ciasta, które już są słynne wśród rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Bardzo lubi podróżować, przez wiele lat przyjeżdżała do mnie do Oksfordu, żeby pomóc w opiece nad wnuczką. Ma pięcioro wnucząt i czworo prawnucząt. Jest mistrzynią znajdowania okazji w sklepach. Wiele lat temu przeszła operację założenia protezy zastawki aortalnej z powodu tętniaka aorty brzusznej. Jest w szczęśliwym związku już prawie czterdzieści lat.

W kwietniu mama trafiła do szpitala z powodu ostrego niedotlenienia prawej nogi. Przeszła do tej pory potrójną amputacje, ostatnia zakończyła się wyłuszczeniem w stawie biodrowym. Pomiędzy amputacjami dzielnie ćwiczyła, potrafiła samodzielnie przesiąść się z łóżka na wózek. Obecnie leży w łóżku, ale mamy nadzieję, że szybko zacznie rehabilitacje. Pewnym jest, że będzie potrzebowała pomocy i sprzętu, żeby powoli odzyskiwać sprawność. Jest bardzo uparta, co czasem utrudnia leczenie, ale jednocześnie sprawia, że mimo bólu i trudności nie poddaje się, ćwiczy i próbuje aż do skutku. Każde wsparcie jest dla Nas bardzo cenne.

Kochająca Rodzina

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Aleksandra Lebioda

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.