Skip links

Agnieszka Michalczyk

Mam na imię Agnieszka i mam 31 lat. Rok temu uległam wypadkowi drogowemu. Idąc na spacerze z moim 1,5 rocznym synem Jakubem potrącił nas motocyklista. Pomimo tak długiego czasu od tego zdarzenia nadal nie odzyskałam pełnej sprawności. Pandemia w pierwszej połowie tego roku mocno ograniczyła mi możliwość leczenia. Miałam zaplanowany zabieg operacyjny zespolonej nogi, który do tej pory nie został wykonany. Chciałabym rozpocząć rehabilitację neurologiczną, która pozwoli mi wrócić do zdrowia, jednak jej koszty przekraczają moje możliwości finansowe.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci – 2,5 letniego Kuby, 6 letniego Marcela i 10 letniej Natalii. Przed wypadkiem zajmowałam się wychowywaniem dzieci oraz domem. W chwili obecnej przychodzi mi to z wielkim trudem. Dzieci są wymagające, a mój stan zdrowia nie pozwala na poświęcenie im całej siły. Dlatego korzystam ze wsparcia opiekunki z pomocy społecznej. Bez jej pomocy byłoby znacznie trudniej. Jesteśmy w trakcie prac wykończeniowych naszego wymarzonego domu i mój mąż od rana do wieczora pracuje, żeby zapewnić nam stały dochód.

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.