Skip links

Agnieszka Markowska

Agnieszka jest pogodną, zabawną kobietą. Ma dwóch wspaniałych synów, którzy są dla niej najważniejsi. Starszy już żyje swoim życiem, ale ciągle są bardzo blisko. Jak sama mówi najważniejsze jest dla niej wychowanie swoich chłopaków na szczęśliwych, porządnych ludzi. Mieszkali kilka lat w Niemczech, gdzie Agnieszka pracowała. Jest osobą, która bardzo lubi być w ruchu, a w szczególności spędzać czas z innymi ludźmi. Po powrocie do Polski podjęła nową pracę w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Bardzo to lubiła, współpracowała ze świetną ekipą. Ciągła dynamika i dziecięca energia to coś co daje radość i wywołuje uśmiech na twarzy. Rok temu przy okazji robienia badań, wykonała również hematologiczne. Nie wykazały nic niepokojącego, co mogłoby wskazywać na później postawioną diagnozę. Pewnego dnia miała bardzo silne krwawienie, po przeprowadzeniu kolejnej diagnostyki okazało się, że to nowotwór, a konkretnie rak szyjki macicy IV stopnia. Kolejną trudną wiadomością było to, że jest nieoperacyjny. Przyjmuje chemie regularnie co trzy tygodnie, jak uda się trochę zebrać po jednej to zaraz zaczyna się kolejna. Agnieszka jest silną kobietą, która walczy jak prawdziwa wojowniczka. Nie poddaje się, bo ma dla kogo zdrowieć. Wydatki ciągle rosną, a jej własne zasoby nie mnożą się.. Kolejne konsultacje, regularny zakup leków.. Całkowity koszt to 26 300zł.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Agnieszka Markowska

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »

Jerzy Zdunek

Jerzy to bardzo aktywny mężczyzna, który od pięciu lat jest na emeryturze. Z wykształcenia jest inżynierem i w tym zawodzie pracował całe swoje życie zawodowe.

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.