Skip links

Adrian Złotorowicz

Adrian to niespełna szesnastoletni zawodnik FC Wrocław Academy -U17 i uczeń pierwszej klasy liceum w Szkole Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Spokojny, opanowany, z ogromną pasją i motywacją do piłki nożnej. 10 stycznia 2024 roku Adrian jak zawsze poszedł na trening. Podczas którego został nieszczęśliwie uderzony w twarz. Zaczął się bardzo źle czuć, pojawiły się bóle głowy i wymioty. Natychmiast pojechaliśmy do szpitala. Po przeprowadzonej diagnostyce okazało się, że to naczyniak. W wyniku uderzenia pojawił się krwotok z przetoki tętniczo-żylnej lewej okolicy czołowej mózgu.

Przeprowadzono bardzo trudną operację ratującą życie – kraniotomię czołową. To były najdłuższe godziny w Naszym życiu, ogromnie baliśmy się czy wszystko się uda. Walczy o powrót do zdrowia po ciężkiej operacji, ratującej życie kraniotomii czołowej.  Jak odzyskał przytomność to najpierw zapytał, czy trener wie, że go nie będzie na treningu. Piłka nożna to jego życie. Przed nim jeszcze długa droga do odzyskania sprawności, szereg badań, rehabilitacja. Wierzymy, że Adi da radę, to niezwykle skromny i zdolny chłopak. Pomóżmy Adrianowi w tej walce, koszty rehabilitacji jak i dalszego leczenia są bardzo duże i potrzebujemy Waszej pomocy.

Dziękujemy,
Najbliżsi Adriana

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Adrian Złotorowicz

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.