Skip links

Adam Markowski

Adam to młody mężczyzna będący dopiero na początku swojej dorosłej ścieżki. Energiczny i przebojowy, zawsze jest gotowy do pomocy drugiemu człowiekowi. Nie bez przyczyny został kierowcą autobusu, to nie jest praca tylko dla fanów motoryzacji, a przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą wspierać innych. Miał wiele planów i marzeń do zrealizowania. Jednym z nich była budowa własnego domu w cichym, spokojnym i oddalonym od cywilizacji miejscu. Powoli wszystko sobie planował żyjąc na własnych zasadach. Adam jest zdecydowanie osobą, która uwielbia spędzać czas w otoczeniu przyrody, a szczególnie w krajobrazach górskich i leśnych.

Niestety los postanowił inaczej i diametralnie zmienił jego życie. W styczniu po przeprowadzeniu szeregu badań otrzymał poważną diagnozę nerwiaka nerwu słuchowego i guza kąta mostowo-móżdżkowego. Decyzją lekarzy i Adama przeprowadzono operację usunięcia guza w trybie pilnym. Nie udało się go usunąć w całości. Po przeprowadzonej operacji nastąpiły komplikacje, nie jest w stanie oddychać samodzielnie, jest podłączony do respiratora. Wystąpił również paraliż lewostronny. Żeby Adam mógł wrócić do sprawności i dalej realizować swoje plany potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Koszt całkowity to 138 600 zł. Nie zamierza się poddawać, ale potrzebuje Naszego wsparcia.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.