Adam Just

Nazywam się Adam, mieszkam w Raszkowie (okolice Ostrowa Wlkp).Mam 45 lat od około 15 lat zmagam się z cukrzycą.W kwietniu tego roku komplikacje stopy cukrzycowej doprowadziły do amputacji prawej nogi na wysokości podudzia.Od 4 lat jestem na rencie inwalidzkiej.Przed przejściem na rentę byłem przez 20 lat aktywny zawodowo jako pracownik firmy z branży motoryzacyjnej w Ostrowie Wlkp.Moim celem jest powrót do aktywności także zawodowej.Prywatnie moje zainteresowania to sport i podróże do których chciałbym aktywnie powrócić.