Skip links

Milena Imiłowska

Cześć! Jestem Milena i mam 33 lata, pochodzę z gminy Krośnice, czyli z samego serca pięknej Doliny Baryczy. Pracuję w domu kultury. Na co dzień zajmuję się organizacją zajęć edukacyjnych, wycieczek po Dolinie, organizacją imprez i wydarzeń kulturalnych. W zaciszu domowym uwielbiam gotować, piec i próbować nowych smaków. Kocham również podróże, które za każdym razem mnie czegoś uczą. Nie ważne, czy to jest wycieczka po Polsce, czy gdzieś za granicę. Takie wyjazdy pozwalają mi również odpocząć od problemów dnia codziennego.

Urodziłam się z wrodzonym brakiem lewej kończyny górnej, z zachowaną obręczą barkową i łokciową. W życiu funkcjonowanie bez ręki sprawia mi duże trudności, zarówno w codziennych obowiązkach, jak i tych zawodowych. Staram się być profesjonalistką pod każdym względem. Co mi sprawia trudność? Najprostsze codzienne rzeczy takie jak krojenie, siekanie, przenoszenie, czesanie się, a nawet mycie naczyń. Obecnie jedynym rozwiązaniem moich problemów jest zakup protezy bionicznej. Dzięki niej nawet proste czynności staną się wykonalne. Koszt takiej protezy jest dla mnie zbyt wysoki. Nie jestem w stanie sfinansować jej zakupu. Dlatego zwracam się do Ciebie, żebyś pomógł mi w zebraniu środków na protezę. Jestem pewna, że razem możemy więcej zdziałać. Milena.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »

Paweł Besbir

Mam na imię Paweł i mam 44 lata. Choruję na rzadką chorobę genetyczną skóry (porokeratosis mibelli). Urodziłem się zdrowy. Piękny chłopiec ze śniadą karnacją i

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.