Skip links

Mariola Wiśniewska

Nasza wspaniała mama Mariola całe swoje życie zawodowe pracowała w bibliotece. Można powiedzieć, że jest osobą, która swoją pasją do książek i pogodnym usposobieniem w niejednej osobie zaszczepiła podobnego bakcyla. Jest przebojową, zabawną kobietą, dookoła której zawsze byli, są i będą wspaniali przyjaciele. Każdą wolną chwilę spędza wśród ludzi, uwielbia kontakt z drugim człowiekiem. Niestety od dłuższego czasu zdrowie jej nie oszczędzało, na początku wymieniono dwa stawy kolanowe. W listopadzie 2022 roku nastąpiło zdiagnozowanie miażdżycy i zakrzepicy, które rozwijały się w bardzo szybkim tempie. Mama przeszła kilka operacji udrażniających tętnice, ale nie pomogły na długo, bo na cztery miesiące. Pojawiła się zakrzepica w obszarze żyły podkolanowej.

Różnorodne metody leczenia nie przynosiły zamierzonych rezultatów, doszło do krytycznego niedokrwienia prawej nogi. Konsultowaliśmy się z wieloma różnymi specjalistami. Jednak ostatecznie zadecydowano o konieczności przeprowadzenia amputacji. Obecnie Mama przebywa jeszcze w szpitalu, ale mimo trudnej, nowej sytuacji nie traci pogody ducha. Wie, że zawsze może liczyć na Nas i swoich przyjaciół. Zawsze dbała o wszystkich dookoła, a nie o siebie samą. Tym razem to My chcemy wesprzeć ją, żeby znowu mogła stanąć na nogach. Koszty protezy i rehabilitacji przekraczają Nasze możliwości. Każde wsparcie jest na wagę złota.

Dziękujemy,

Córka Agata i Syn Karol

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Mariola Wiśniewska

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.